پیامها

نتایج قبولی های کنکور 91 سردشت و پیرانشهر

اینجا هم تو یه پست دیگه رشته هایی که کنکوری های سردشت و پیرانشهر قبول شدن رو نوشتم؛ البته هنوز تو سایتا ننوشته و موسسات هم بنر نزدن ب همین خاطر من فعلا چن تاشو ک خبر دارم نوشتم و بعدا حتما لیست رو تکمیل تر خواهم کرد؛ ضمنا دوستانیم ک از قبولیای دیگر خبر داشتن بهم بگن؛ هر چی سراسری باشه و کاری نداریم رتبه اش زیر چند بوده؛

خلاصه بریم ادامه مطلب بهتره…

اینا رو هم 1 آذر92 از وبلاگم به این سایت انتقال دادم | کلا ی هفته‌ اس کامل مشغول این سایتم | دیگه بیشتر نمیتونم درستشون کنم خداییش خسته شدم! ینی همین مطلب رو ک می بینید بیش از یک ساعت مشغولش بودم فقط برا کپی و گذاشتن دوباره‌اش | برچسب و تصویر و …!

فعلا مال چن تا از دوستام رو نوشتم + دو سه تا رو هم شنیدم؛ غیر اینا رو دونستید بگید؛ ضمنا ب همشون هم تبریک میگم و با آرزوی موفقیتای بیشتر برای همشون

فعلا مال چن تا از دوستام رو نوشتم + دو سه تا رو هم شنیدم؛ غیر اینا رو دونستید بگید؛ ضمنا ب همشون هم تبریک میگم و با آرزوی موفقیتای بیشتر برای همشون

فرهاد بهزادی نیا مهندسی برق شریف
مسعود یحیی زاده پزشکی ارومیه۱
خضر شیخه پور پزشکی سراسری زاهدان

آزاد تبریز

ابوبکر محمد زاده پزشکی تبریز (سهمیه)
خالق افروزه پرستاری ارومیه
یوسف محمدی شیمی ارومیه
یونس محمدی دبیری ز.فارسی رجایی ارومیه
یاسر محمدپور مهندسی اپتیک و لیزر ارومیه
صمد محمدپور  آموزش ابتدایی ارومیه
فریدون قادری معدن همدان
کریم طهماسبی فر تکنولوژی گیاهی مراغه
وفا رسول زاده فیزیوتراپی کرمان
محسن نبوی دندان تبریز (سهمیه)
حسین عبدالله نژاد داروسازی ارومیه
اسماعیل جاوید داروسازی ارومیه
عکاش ابراهیمی رادیولوژی تبریز
عبدالله تارم مه.بهداشت و ایمنی نفت
رحمان احمدیان روانشناسی ابوعلی سینا
احد پاچنگ حقوق سنه
محمد معین فر مهندسی شیمی ارومیه
لقمان آزموده پرستاری تهران
پیمان محمدی تربیت معلم ارومیه
احسان قادری مکانیک صنعتی ارومیه
سعید محمدی آمار تبریز
فتاح عبدی روانشناسی بالینی تبریز
بیستون مطلب زاده تربیت معلم تبریز
طه حامی راد پرستاری گناباد
سامان احمدی اقتصاد همدان
دلنیا رسولی کیا مهندس کامپیوتر گنبد کاوس
خانم … شکیبا پرستاری ارومیه
جلال محمودزاده مهندسی فضای سبز ملایر (سهمیه)
آمانج احمدی علوم دامی تبریز
کمال کردی مهندسی نفت شیراز
شمس الدین مرادی کاردرمانی علوم بهزیستی تهران
ادریس سخنور مهندسی برق بناب
غفور قادری سنجش ازدور و سيستم اط. جغرافيايي تهران
الهام باپیری مهندسي معماري تهران رجایی
احسان لطفی علوم اجتماعي تهران
ثریا صالح زاده پروتز دندان تهران
هیوا اشتینه مهندسي صنايع تبریز
مهناز بادوام رادیولوژی تبریز

احمد محمدی

و خواهرش

فرمیسک محمدی

پرستاری

ارومیه

و

همدان

ئه وین احمدی

و برادرش

فاروق احمدی

تکنسین اتاق عمل

و

مهندسی مکانیک

مشهد

و

تبریز

شریف حسن زاده

و

سلیمان بکری

مهندسی کامپیوتر

کرمانشاه

نرمین حسام الدینی

مامایی

ارومیه

سارا خضری پزشکی زنجان
سینا آقایی  مهندسی صنایع تهران
سمیه خضرزاده

و

سکینه اسماعیل زاده

مامایی زابل
بهروز ساعی تربیت معلم ارومیه
کامیل رحمانی علوم تربیتی تبریز

ابوبکرخضرسوری رشته ی امار دانشگاه محقق اردبیلی/ سردشت

سیروان عزیزی/ پرستاری گناباد/ سردشت

محمد امینی/ اقتصاد یزد

سامرند رشان/ دامپزشکی تبریز

سهراب پارسا/ فوریت های پزشکی کرج

اینا رو هم از سایت کانون گیر آوردم که شاید بعضیاشون با بالایی ها تکراری باشن ولی ب هر حال گذاشتم

نام و نام خانوادگی شهر رشته کنکور منطقه/سایر سهمیه ها رشته قبولی – دانشگاه قبولی
سينا آقائى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي شريف -تهران – روزانه
سيدزكريا آسايش فرد سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي برق -دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران – روزانه
محمد حسن زاده سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
سارا خضرى سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان – روزانه
سيد سروش قريشى سردشت تجربی منطقه 3 دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي كردستان -سنندج – روزانه
سميه حسين نژاد سردشت منحصرا زبان منطقه 3 زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز – روزانه
عبدالرحيم عبدالله پرست سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي صنايع -دانشگاه تبريز – روزانه
خضر شيخه پور سردشت تجربی سایر سهمیه ها پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان – روزانه
قادر امين پور سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان – روزانه
هيوا آشتينه سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي صنايع -دانشگاه تبريز – روزانه
احسان لطفى سردشت انسانی منطقه 3 علوم اجتماعي -دانشگاه خوارزمي تهران – روزانه
ناهيد ملكارى سردشت تجربی سایر سهمیه ها مامايي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
جمال الدين عثمانى سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان – روزانه
ثريا صالح زاده سردشت تجربی منطقه 3 كارشناسي ساخت پروتزهاي دنداني -دانشگاه علوم پزشكي تهران – روزانه
سامرند على پور سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران – روزانه
سينا اسمعيل نژاد سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشكده علوم پزشكي دزفول – روزانه
يوسف رسول زاده سردشت تجربی منطقه 3 علوم تغذيه -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران – روزانه
ريبوار محمدى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز – روزانه
سامرند رشان سردشت تجربی منطقه 3 دامپزشكي -دانشگاه تبريز – روزانه
شيرزاد ممندى سردشت تجربی سایر سهمیه ها مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان – روزانه
سمكو خضرنيا سردشت تجربی سایر سهمیه ها مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه تبريز – روزانه
ايوب حاجى خلانى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز – روزانه
شادى محمدپورى اقدم سردشت تجربی منطقه 3 علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
آوات حسن پور سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه بناب – روزانه
ابراهيم همكار سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي عمران -دانشگاه اروميه – روزانه
هيوا ابراهيم زاده سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه تبريز – روزانه
مهدى سليمى سردشت منحصرا زبان منطقه 3 زبان وادبيات انگليسي -مجتمع اموزش عالي گنبد – روزانه
رحيم محمدى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي كامپيوتر-دانشگاه بناب – روزانه
هيدى محمدپور سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي صنايع -دانشگاه كردستان -سنندج – روزانه
محمد خدرزاده سردشت تجربی منطقه 3 هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
احمد ملكارى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مواد-دانشگاه ملاير – روزانه
درخشان عبداله پور سردشت تجربی منطقه 3 مامايي -دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي -بجنورد – روزانه
هشيار خضر پور سردشت تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
سميه خضرزاده سردشت تجربی منطقه 3 مامايي -دانشگاه علوم پزشكي زابل – روزانه
سيروان اوزند سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اراك – روزانه
فرميسك محمدى سردشت تجربی منطقه 3 كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
احسان محمدى سردشت تجربی منطقه 3 علوم اقتصادي -دانشگاه تبريز – روزانه
بهره رحمانى سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي فضاي سبز-دانشگاه تبريز – روزانه
شيرزاد قادر زاده سردشت تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه
پيام اسمعيل پور سردشت تجربی منطقه 3 داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه – روزانه
مبين ملكارى سردشت تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – روزانه
شيوا محمدپورى اقدم سردشت انسانی منطقه 3 علوم سياسي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان – روزانه
نگين حديثى سردشت تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه
صهيب طاهرزاده سردشت تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه
جميل حسينى سردشت تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گيلان -رشت – روزانه
فرزاد كرمى سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه – روزانه
سحر رضوى سردشت تجربی منطقه 3 كتابداري واطلاع رساني -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز – روزانه
احمد محمدى سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه – روزانه
هشيار فرخه پور سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه اروميه – روزانه
سامان محمدى سردشت تجربی منطقه 2 مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه – روزانه
رازاوه عزيزنژاد سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه – روزانه

نام و نام خانوادگی شهر رشته کنکور منطقه/سایر سهمیه ها رشته قبولی – دانشگاه قبولی
فرهاد بهزادى نيا پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي برق -دانشگاه صنعتي شريف -تهران – روزانه
ابوبكر محمد زاده پيرانشهر تجربی سایر سهمیه ها پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
كمال كردى پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي نفت -دانشگاه شيراز – روزانه
فتاح عبدى پيرانشهر انسانی منطقه 3 روانشناسي -دانشگاه تبريز – روزانه
رحمان احمديانى پيرانشهر انسانی منطقه 3 روانشناسي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان – روزانه
سوران هناو پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي معماري -دانشگاه تبريز – روزانه
حسين عبداله نژاد پيرانشهر تجربی منطقه 3 داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
نجات كريمى فر پيرانشهر تجربی سایر سهمیه ها حسابداري -دانشگاه اصفهان – روزانه
عبداله بادپر پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي برق -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز – روزانه
پويان بايزيد پيرانشهر تجربی سایر سهمیه ها پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي كردستان -سنندج – روزانه
جمال عبداله زاده پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -جنگلداري -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان – روزانه
مهناز بادوام پيرانشهر تجربی منطقه 3 كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
سيد ذكريا قوامى پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي عمران -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز – روزانه
اوين توحيدى پيرانشهر تجربی منطقه 3 شنوايي شناسي -دانشگاه علوم پزشكي تهران – روزانه
حسين حسن پور پيرانشهر تجربی سایر سهمیه ها مهندسي فضاي سبز-دانشگاه سيدجمال الدين اسدابادي -اسدابادهمدان – روزانه
فرناز بوداقى پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي برق -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز – روزانه
احسان قادرى پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه – روزانه
خضر پام پيرانشهر انسانی منطقه 3 راهنمايي ومشاوره -دانشگاه بجنورد – روزانه
سهيلا رسولى پيرانشهر تجربی سایر سهمیه ها مهندسي كشاورزي -ترويج واموزش كشاورزي -دانشگاه اروميه – روزانه
محمد ادريس مومنيان پيرانشهر انسانی منطقه 3 علوم سياسي -دانشگاه اصفهان – روزانه
خالق افروزه پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
محمد امين على زاده پيرانشهر تجربی منطقه 3 مديريت خدمات بهداشتي درماني -دانشگاه علوم پزشكي تهران – روزانه
آمنه شكيبا پيرانشهر تجربی منطقه 3 هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
هيوا خضر پور پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي كردستان -سنندج – روزانه
صمد آتش پنجه پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
ادريس خضرى پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
زهرا تارم پيرانشهر تجربی منطقه 3 مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
محمد معين فر پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه – شبانه
سعيد خضرى پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
عزيز مينوال پيرانشهر انسانی منطقه 3 علوم تربيتي -دانشگاه اروميه – روزانه
دلنيا حاجى زاده پيرانشهر تجربی منطقه 3 مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
رحيم كبيرى پيرانشهر انسانی منطقه 3 علوم اجتماعي -دانشگاه تبريز – روزانه
عبدالهادى احمدى پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
رسول عثمانى پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
رحيم محمدى پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي سبزوار – روزانه
سلام يگانى پيرانشهر انسانی منطقه 3 جغرافياوبرنامه ريزي گردشگري -دانشگاه اروميه – روزانه
يوسف اسماعيل زاده پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي كامپيوتر-دانشگاه بناب – روزانه
سكينه قادرى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
چيمن قادر جولا پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
صلاح الدين تاسه پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
نگار ذكرياى اقدم پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه تبريز – روزانه
سليمان سواره پيرانشهر تجربی منطقه 3 مديريت صنعتي -دانشگاه مازندران -بابلسر – روزانه
شهرزاد مصور پور پيرانشهر انسانی منطقه 3 زبان وادبيات فارسي -دانشگاه اروميه – روزانه
خالد بالكى پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي مواد-دانشگاه ملاير – روزانه
آمنه رونده پيرانشهر تجربی منطقه 3 كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
سهراب پارسا پيرانشهر تجربی منطقه 3 مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه – روزانه
محمد مدنى پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -اب -دانشگاه كردستان -سنندج – روزانه
صادق روشندل پيرانشهر تجربی منطقه 3 گفتاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي بابل – روزانه
طاهر غواره آذر پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
ايوب محمودزاده پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه اروميه – روزانه
مسعود تير نا پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه ولي عصر/عج /رفسنجان – روزانه
ستاره يوسفى پيرانشهر تجربی منطقه 3 كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
سميه راش پيرانشهر تجربی منطقه 3 كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
كمال بابكر پور پيرانشهر تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه تبريز – روزانه
شيرين امير عشايرى پيرانشهر تجربی منطقه 3 گفتاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
سحر ابراهيم حسنه پيرانشهر تجربی منطقه 3 كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي همدان – روزانه
كژال قادرى پيرانشهر تجربی منطقه 3 شيمي -دانشگاه اروميه – روزانه
چالاك خضرى پيرانشهر ریاضی منطقه 3 فيزيك -دانشگاه اروميه – روزانه
ابراهيم اسيرغم پيرانشهر انسانی منطقه 3 جغرافياوبرنامه ريزي گردشگري -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – روزانه
حمزه شريفى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
افسانه احمدى على آبادى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
سامان احمدى پيرانشهر تجربی منطقه 3 علوم اقتصادي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان – روزانه
مهناز احمدى آذر پيرانشهر تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه
ياسين قادرى پيرانشهر تجربی منطقه 3 شيمي -دانشگاه اروميه – روزانه
هدايت محمدزاده منگورى پيرانشهر انسانی منطقه 3 جغرافياوبرنامه ريزي روستايي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – روزانه
ميثم آقا محمدى قره باغ پيرانشهر تجربی منطقه 3 شيمي -دانشگاه اروميه – روزانه
يونس ابراهيمى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه – روزانه
جمال نورى زاده پيرانشهر ریاضی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -اب -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – روزانه
سميرا يوسفى پيرانشهر انسانی منطقه 3 تاريخ -دانشگاه اروميه – شبانه
الهام شابازپورپور پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه – روزانه
داود آگنش پيرانشهر انسانی منطقه 3 تاريخ -دانشگاه اروميه – شبانه
روح الله خضرى آذر پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه – روزانه
اسماعيل احمدى پيرانشهر ریاضی منطقه 2 مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه تبريز – روزانه
سيما داديلى پيرانشهر تجربی منطقه 3 شيمي -دانشگاه اروميه – روزانه
صادق حسن كهنه لاهيجانى پيرانشهر تجربی منطقه 3 علوم اقتصادي -دانشگاه مازندران -بابلسر – روزانه
دلنيا رسولى كيا پيرانشهر ریاضی منطقه 2 مهندسي كامپيوتر-مجتمع اموزش عالي گنبد – روزانه
كوثر عبداله زاده پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه – روزانه
سيده سميه ركابدار پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه – روزانه
مسعود استحكام پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه اروميه – روزانه
سميه پايدار پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز – روزانه
مهدى پيروتى آذر پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه تبريز – روزانه
سعيد ملاامينى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه – روزانه
هاشم عبدالهى فر پيرانشهر تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
خديجه بايزيدى مقدم پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -جنگلداري -دانشگاه اروميه – روزانه
ژيلا حسينى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه – روزانه
ادريس قادرى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه – روزانه
انور سيد عبداله پور پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – روزانه
جبار امين العشايرى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه اروميه – روزانه
شفيع يوسفى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -جنگلداري -دانشگاه اروميه – روزانه
محمد عباسى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه – روزانه
كاميار رمضان پور كيله پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه – روزانه
ياسر زوارى پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -جنگلداري -دانشگاه تبريز – روزانه
صلاح الدين رستگار پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه – روزانه
صلاح ابروكمان پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – روزانه
اميد افشار پيرانشهر تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – شبانه
موسى پالدى پيرانشهر تجربی منطقه 2 مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – روزانه
سيران محمودوند پيرانشهر تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه
روژين خالدى پيرانشهر تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه

اسم هر کس دیگه‌ای رو دونستید از سردشت/پیرانشهر ک سراسری قبول شده بگید تو قسمت نظرات همین پایین هست؛بعدشم من میذارم تو لیست؛ فقط همین؛

ضمنا ب همشون هم تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت های بیشتر رو دارم

 من رفتم فعلا

نام و نام خانوادگی شهر رشته کنکور منطقه/سایر سهمیه ها رشته قبولی – دانشگاه قبولی
سينا آقائى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي شريف -تهران – روزانه
سيدزكريا آسايش فرد سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي برق -دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران – روزانه
محمد حسن زاده سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
سارا خضرى سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان – روزانه
سيد سروش قريشى سردشت تجربی منطقه 3 دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي كردستان -سنندج – روزانه
سميه حسين نژاد سردشت منحصرا زبان منطقه 3 زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز – روزانه
عبدالرحيم عبدالله پرست سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي صنايع -دانشگاه تبريز – روزانه
خضر شيخه پور سردشت تجربی سایر سهمیه ها پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان – روزانه
قادر امين پور سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان – روزانه
هيوا آشتينه سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي صنايع -دانشگاه تبريز – روزانه
احسان لطفى سردشت انسانی منطقه 3 علوم اجتماعي -دانشگاه خوارزمي تهران – روزانه
ناهيد ملكارى سردشت تجربی سایر سهمیه ها مامايي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
جمال الدين عثمانى سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان – روزانه
ثريا صالح زاده سردشت تجربی منطقه 3 كارشناسي ساخت پروتزهاي دنداني -دانشگاه علوم پزشكي تهران – روزانه
سامرند على پور سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران – روزانه
سينا اسمعيل نژاد سردشت تجربی منطقه 3 پزشكي -دانشكده علوم پزشكي دزفول – روزانه
يوسف رسول زاده سردشت تجربی منطقه 3 علوم تغذيه -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران – روزانه
ريبوار محمدى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز – روزانه
سامرند رشان سردشت تجربی منطقه 3 دامپزشكي -دانشگاه تبريز – روزانه
شيرزاد ممندى سردشت تجربی سایر سهمیه ها مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان – روزانه
سمكو خضرنيا سردشت تجربی سایر سهمیه ها مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه تبريز – روزانه
ايوب حاجى خلانى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز – روزانه
شادى محمدپورى اقدم سردشت تجربی منطقه 3 علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
آوات حسن پور سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مكانيك -دانشگاه بناب – روزانه
ابراهيم همكار سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي عمران -دانشگاه اروميه – روزانه
هيوا ابراهيم زاده سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه تبريز – روزانه
مهدى سليمى سردشت منحصرا زبان منطقه 3 زبان وادبيات انگليسي -مجتمع اموزش عالي گنبد – روزانه
رحيم محمدى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي كامپيوتر-دانشگاه بناب – روزانه
هيدى محمدپور سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي صنايع -دانشگاه كردستان -سنندج – روزانه
محمد خدرزاده سردشت تجربی منطقه 3 هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
احمد ملكارى سردشت ریاضی منطقه 3 مهندسي مواد-دانشگاه ملاير – روزانه
درخشان عبداله پور سردشت تجربی منطقه 3 مامايي -دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي -بجنورد – روزانه
هشيار خضر پور سردشت تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه – روزانه
سميه خضرزاده سردشت تجربی منطقه 3 مامايي -دانشگاه علوم پزشكي زابل – روزانه
سيروان اوزند سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اراك – روزانه
فرميسك محمدى سردشت تجربی منطقه 3 كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز – روزانه
احسان محمدى سردشت تجربی منطقه 3 علوم اقتصادي -دانشگاه تبريز – روزانه
بهره رحمانى سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي فضاي سبز-دانشگاه تبريز – روزانه
شيرزاد قادر زاده سردشت تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه
پيام اسمعيل پور سردشت تجربی منطقه 3 داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه – روزانه
مبين ملكارى سردشت تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل – روزانه
شيوا محمدپورى اقدم سردشت انسانی منطقه 3 علوم سياسي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان – روزانه
نگين حديثى سردشت تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه
صهيب طاهرزاده سردشت تجربی منطقه 3 زيست شناسي -دانشگاه اروميه – روزانه
جميل حسينى سردشت تجربی منطقه 3 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گيلان -رشت – روزانه
فرزاد كرمى سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه – روزانه
سحر رضوى سردشت تجربی منطقه 3 كتابداري واطلاع رساني -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز – روزانه
احمد محمدى سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه – روزانه
هشيار فرخه پور سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه اروميه – روزانه
سامان محمدى سردشت تجربی منطقه 2 مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه – روزانه
رازاوه عزيزنژاد سردشت تجربی منطقه 3 مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه – روزانه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top